(+372) 505 0056 info@velashape.ee

VelaShape on  mittekirurgiline lahendus tselluliidi raviks, figuuri vormimiseks ja naha pinguldamiseks.

Velashape tselluliidiravi aparaatCE (Euroopa ohutussertifikaat)  ja FDA ( USA toidu ja ravimiamet) heakskiitu omav VelaShape on USAs enimkasutatud tselluliidiravi masin ning iga päev saab VelaShape`ga tselluliidiravi protseduure rohkem kui 20 000 inimest üle maailma!

Kas Sa teadsid, et 1 VelaShape masina hooldus võrdub 15 käsitsi tehtud massaziga!

Uus, võimas ja mitmekülgne ELOS lasertegnoloogial põhinev tselluliidiravi masin, milles on kombineeritud:

  • bi- polaarne raadiolaine – mis pinguldab lõtvunud nahka ja on üldse üks paremaid naha teksuuri parandajaid
  • infrapuna valgus – laservagus, mis stimuleerib uue kollageeni ja elastiini tootmist ja nö. sulatab rasvarakke
  • vaakum masaaz – aitab raadiolainel ja infrapunavalgusel imenduda naha sügavamatesse kihtidesse ning stimuleerib ainevahetust
  • mehhaaniline masaaz -mis parandab lünfiringlust, lõhustab rasvakapsleid ja aitab kreemil paremini imenduda
  • VelaShape tselluliidi kreem – spetsiaalselt selle masina jaoks välja töötatud tselluliidi kreem, mis infrapuna kuumuse, raadiolaine ja masaaziga veelgi parema tulemuse annab.

NB! Peale VelaShape protseduuri toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemisprotsessid veel kuni 1,5 kuud!

Kuidas VelaShape toimib

Kuidas VelaShape toimib?

Kui LPG endermoloogias kasutatakse vaakum- ja rullmasaazi ja saadakse häid tulemusi, siis VelaShape`is on lisaks vaakum ja mehhaanilisele massaazile veel bi-polaarne raadiolaine, ja infrapunavalgus ning võrksukkade asemel tselluliidikreem. VelaShape on spetsiaalselt välja töötatud suurenenud rasvarakkude kahandamiseks, naha ainevahetuse parandamiseks ja kollageeni tootmise stimuleerimiseks, mille tulemusena tselluliit lõhustub, nahk pinguldub ja sileneb.

Aktiveerides rasvkudede ainevahetust kahandab VelaShape rasvarakke pinguldades samas ka nahka. Bi-polaarne raadiolaine ja infrapunavalgus läbistavad dermise ja subtermise kihid rasvkoe efektiivseks mõjutamiseks. Dermist ja subdermist soojendatakse üle 42C, mille tulemusena veresooned laienevad ja rasvarakkude ainevahetus kiireneb. See protsess pärsib rasvarakkude kapseldumist, paranenud vereringe ja kuumus tõstab fibroplasti rakkude aktiivsust kollageeni ja elastiini tootmiseks. Mehhaaniline- ja vaakummassaaz stimuleerivad kudede töötamist, vere ja lümfiringlus paraneb, mis omakorda vähendab vedelike ja jääkainete ladestumist kudedes. Naha pind tasandub, pinguldub, sileneb ja tselluliit väheneb.

Parima tulemuse saavutamiseks…

…on soovitav läbida VelaShape tselluliidiravist kuur, mis koosneb 6 -12 protsedurist, intervalliga 2 korda nädalas. Veel soovitame teha vetika mähiseid, juua palju vett ja kasutada kodus lisaks Teile spetsiaalselt soovitatud kreeme. Peale kuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemis protsessid veel kuni 1,5 kuud.

Kui teil on küsimusi siis tselluliidiravi spetsalist Kris vastab teile tel. 50 500 56

NB! Ka üks protseduur annab juba tulemusi!
Broneeri aeg