(+372) 505 0056 info@velashape.ee

Kui LPG endermoloogias kasutatakse vaakum- ja rullmasaazi ja saadakse häid tulemusi, siis VelaShape`is on lisaks vaakum ja mehhaanilisele massaazile veel bi-polaarne raadiolaine, ja infrapunavalgus ning võrksukkade asemel tselluliidikreem. VelaShape on spetsiaalselt välja töötatud suurenenud rasvarakkude kahandamiseks, naha ainevahetuse parandamiseks ja kollageeni tootmise stimuleerimiseks, mille tulemusena tselluliit lõhustub, nahk pinguldub ja sileneb.

Aktiveerides rasvkudede ainevahetust kahandab VelaShape rasvarakke pinguldades samas ka nahka. Bi-polaarne raadiolaine ja infrapunavalgus läbistavad dermise ja subtermise kihid rasvkoe efektiivseks mõjutamiseks. Dermist ja subdermist soojendatakse üle 42C, mille tulemusena veresooned laienevad ja rasvarakkude ainevahetus kiireneb. See protsess pärsib rasvarakkude kapseldumist, paranenud vereringe ja kuumus tõstab fibroplasti rakkude aktiivsust kollageeni ja elastiini tootmiseks. Mehhaaniline- ja vaakummassaaz stimuleerivad kudede töötamist, vere ja lümfiringlus paraneb, mis omakorda vähendab vedelike ja jääkainete ladestumist kudedes. Naha pind tasandub, pinguldub, sileneb ja tselluliit väheneb.

Parima tulemuse saavutamiseks…

…on soovitav läbida VelaShape tselluliidiravist kuur, mis koosneb 6 -12 protsedurist, intervalliga 2 korda nädalas. Veel soovitame teha vetika mähiseid, juua palju vett ja kasutada kodus lisaks Teile spetsiaalselt soovitatud kreeme. Peale kuuri läbimist toimuvad nahas uuenemis ja tekstuuri paranemis protsessid veel kuni 1,5 kuud.

Kui teil on küsimusi, siis tselluliidiravi spetsialist vastab teile

Tel. +372 50 500 56

Ka üks protseduur annab juba tulemusi!

Broneeri aeg