(+372) 505 0056 info@velashape.ee

Mis on Velashape?

VelaShape on  mittekirurgiline lahendus tselluliidiraviks, figuuri vormimiseks ja naha pinguldamiseks.VelaShape protseduure tehakse kordus seeriatena.

Millised on tulemused ?

Protseduuride tulemused sõltuvad kliendi eripärast, kliendi keha individuaalsest reaktsioonist protseduurile, kliendi tervislikust seisundist, geneetikast, nahatüübist ning kosmeetiku poolt enne ja pärast protseduuri antud juhendite järgimisest. Kindel on aga see, et muutusi märkab igaüks.

Kui kaua võtab aega üks VelaShape protseduur?

Kuna protseduur on mõeldud tselluliidi vähendamiseks siis töötleme väga intensiivselt ja põhjalikult just  probleemseid piirkondi. Olenevalt piirkonnast võib protseduuri kesta kuni 60 minutit.

Mitu protseduuri on soovitav läbida, et tulemust näha?

Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitav valida üks probleemne piirkond, näiteks: reied + tuharad ja läbida kuur, mis koosneb 6-8 protsedurist, intervalliga 2 korda nädalas

Kui palju protseduur maksab?

Protseduuri hind sõltub kehapiirkonnast ja protseduuride arvust. Täpsem informatsioon hinnakirjas.Võimalikud on ka individuaalsed paketid ja soodustused!

Miks mõned sarnased protseduurid ei anna loodetud tulemusi?
Teistel kasutatavatel seadmetel on vähem funktsioone mis tähendab kas ainult rullmassazi või infrapunavalgust. Velashape seadmel töötavad kõik vajalikud funktsioonid üheaegselt, mis omakorda garanteerib oluliselt parema tulemuse.

Kas protseduuridega võib alustada kohe peale sünnitust?

Meie jaoks on kliendi ohutus kõige olulisem ja sellest tulenevalt on ette nähtud rasedusjärgne aeg mille puhul ei ole võimalik hooldust läbi viia: sünnitusest peab olema möödunud 3-6 kuud enne VelaShape protseduuridega alustamist.

Broneeri aeg